MixBasket

>Recep Tokgöz’den Federasyona Ağır Eleştiri

leave a comment »

>Koç Ahmet Kandemir’e verilen 2 maçlık cezanın ardından federasyona ateş püsküren Antalya BŞB Başkanı Recep Tokgöz yaptığı açıklamalarda federasyonun bir çiftlik gibi yönetildiğine değinmiş. Federasyon Başkanı Turgay Demirel ile konuşma isteğinin başkan tarafından geri çevrilmesine ise apayrı bir kızgın Recep Tokgöz. Tam olarak açıklamaları şu şekilde başkanın:

“Antrenörümüz Ahmet Kandemir’e verilen cezalarla ilgili olarak Turgay Demirel’i telefonla aradım. Ancak kendi istediği saatte görüşebileceğimizi, ayrıca beni dinlemek zorunda da olmadığını belirtti. Konuşmalarının içinde bana kaç yıldır sporla uğraştığımı sordu. Bir federasyon başkanı kulüp başkanını dinlemeyecek de kimi dinleyecek? Kulüp başkanları yöneticidir, sporcu değil. Geçmişte sporculuk yapmış da olabilirler, yapmamış da.

Federasyonun Anadolu kulüplerine farklı bir gözle bakmakta ve kölesi gibi davranmaya çalışmaktadır. Antrenörümüz Ahmet Kandemir’e verilen cezaların örneği var mıdır? Bunun arkasında referandum gününü çifte mutluluk olarak yorumlayan zihniyet mi yatmaktadır?”

Reklamlar

Written by Admin

21 Aralık 2010 13:22

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: